DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Jak probíhá focení?

Citát: "Fotografie je vždy chytřejší než její autor, a to díky pozorovatelům a jejich různým názorům."

 

JAK PROBÍHÁ FOCENÍ?

Máte zájem o fotografie, ale nevíte, jak focení probíhá?
Jelikož focení probíhá venku, preferuji focení brzy ráno, nebo naopak později odpoledne, kdy slunce není tak intenzivní. Z časových důvodů preferuji focení o víkendech a v místě mého bydliště, je to také proto, že zde již mám vyhlédnutá místa, která vypadají na fotkách přirozeně a mají pěkné prostředí.
Po dohodě a pokud mi to časové možnosti dovolí, mohu přijet za Vámi (pouze okolí Litovle). Ideálním místem pro focení jsou parky, louky, okolí lesů.. (pokud vlastníte zahrádku, je možné uskutečnit focení i u Vás doma).

Co s sebou:
- pamlsky a odměny pro pejska
- oblíbenou hračku (nejlépe pískací)
- vhodný je i pomocník (pro upoutání pozornosti pejska, lákání na hračku..)

Kdy dostanu hotové fotografie?
Zpravidla se snažím fotografie k Vašemu výběru nahrát do 10 dnů od samotného focení. Snímky nahrávám na foto-petra.rajce.idnes.cz, následně čekám na Váš výběr fotografií (každá fotografie má v levém spodním rohu název). Po Vašem výběru si vyčleňuji zhruba 3-6 týdnů na úpravu fotografií.
Neupravené fotografie (tzn. fotografie určené pro Váš výběr) nejsou určeny pro zveřejňování na webu, Facebooku a pod.!!
Po zhotovení fotografií Vás informuji o tom, že jsou snímky hotové a pro kontrolu je ukládám na web foto-petra.rajce.idnes.cz

Po Vašem potvrzení zasílám fotografie na uloz.to v souboru RAR, odkud si je stáhnete v plném rozlišení a bez mého loga. Po stažení fotografie ze serveru mažu.
Fotografie poskytuji pouze v digitální podobě.

 

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci, či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby/majitelé psů mohou fotografie používat pro svou nekomerční osobní prezentaci.